Blake Lively przeprasza księżną Kate: Jestem zażenowana

Blake Lively zażartowała z zamieszania wokół kontrowersyjnego zdjęcia księżnej Kate z rodziną. Teraz przeprasza, przekazując pozdrowienia przyszłej królowej.

Publikacja: 23.03.2024 13:17

W świetle wczorajszego nagrania, Blake Lively zdecydowała się na przeprosiny za pośrednictwem mediów

W świetle wczorajszego nagrania, Blake Lively zdecydowała się na przeprosiny za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Foto: East News

Życzenia powrotu do zdrowia

Po opublikowanym w piątkowy wieczór nagraniu, w którym księżna Catherine otwarcie mówi o swojej chorobie nowotworowej i podjętym leczeniu, z całego świata zaczęły napływać pozdrowienia, życzenia powrotu do zdrowia i słowa otuchy dla księżnej oraz jej rodziny.

Oprócz króla Karola III, który sam jest w trakcie leczenia onkologicznego, wsparcie dla księżnej przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych między innymi premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak, rzeczniczka Białego Domu Karine Jean-Pierre, aktorki Olivia Munn, Catherine Zeta-Jones czy Jamie Lee Curtis, a także książę Harry i Meghan Markle, którzy, jak podaje BBC, nie tylko życzyli księżnej powrotu do zdrowia, ale i wyrazili nadzieję, że proces leczenia odbędzie się w atmosferze spokoju i z poszanowaniem prywatności rodziny królewskiej.

Przeprosiny Blake Lively

Do życzeń dołączyła aktorka Blake Lively, jednocześnie przepraszając za żartobliwe potraktowanie kwestii przerobionego graficznie zdjęcia księżnej z trojgiem dzieci, które obiegło świat z okazji Dnia Matki. Opublikowana 10 marca fotografia najpierw wzbudziła spory entuzjazm, by następnego dnia wywołać falę kolejnych spekulacji, a nawet skłonić przyszłą królową do przeprosin za zmiany wprowadzone przy użyciu programu graficznego. Na zdjęciu dopatrzono się wielu nieścisłości, a agencje fotograficzne szybko wycofały je z publikacji.

Komentarz-porażka

Przez następne dni mnożono teorie spiskowe na temat stanu zdrowia księżnej Catherine i dopatrywano się jej obecności na kolejnych zdjęciach publikowanych przez media światowe. Gwiazda serialu „Plotkara” na swoim profilu instagramowym zamieściła przerobioną graficznie fotografię, reklamując w ten sposób linię produktów bezalkoholowych sygnowanych własnym nazwiskiem. W komentarzu napisała, że cieszy się możliwości opublikowania nowego zdjęcia, na którym widać ją zasiadającą na tle basenu. Zaprezentowana na pierwszym planie nienaturalnych rozmiarów cytryna unosi się nad głową aktorki, co dodatkowo świadczy o tym, że fotografia została zmontowana.

W tak przerobionym zdjęciu opublikowanym 13 marca fani szybko odnaleźli nawiązanie do postu księżnej i zarzucili aktorce niestosowność publikacji. W świetle wczorajszego nagrania, Blake Lively zdecydowała się na przeprosiny za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Wiem, że nie każdego to interesuje, ale mam poczucie, że powinnam się wypowiedzieć się w tej kwestii – rozpoczęła. – Mój głupi post na temat szaleństwa związanego z „porażką w Photoshopie” sprawił, że dziś poczułam się zażenowana. Przepraszam. Przesyłam wyrazy miłości i życzenia wszystkiego dobrego, jak zawsze – dodała.

Czytaj więcej

Oświadczenie księżnej Kate: Jestem w trakcie leczenia onkologicznego

Podczas gdy Lively zdecydowała się na publiczne przeprosiny w obliczu wiadomości napływających z Wielkiej Brytanii, nie wszyscy celebryci, którzy pozwalali sobie na podobne żarty w minionych dniach, podjęli taki krok. Być może w ramach uszanowania prywatności księżnej w tak trudnym dla niej i jej rodziny czasie, postanowili milczeć.


Źródła:
https://www.independent.co.uk/
https://www.dailymail.co.uk/
https://www.instagram.com/people/p/C41ro5eJZwg/

Styl życia
Raport: samotne matki bardziej narażone na ubóstwo. Wskazano powody
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Styl życia
"Zrobione przez kobiety? Powinno być tańsze”. Badanie ujawniło seksizm wśród miłośników win
Styl życia
Przerywanie lektury książki to nie grzech. Wiadomo, jakie woluminy warto odkładać bez wahania
Styl życia
Prezenty na komunię psują dzieci? Psycholog Maria Rotkiel: Winne są zaniedbania dorosłych
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Styl życia
Starożytna kobieta uratowana spod kół buldożerów. Cenne znalezisko na placu budowy