Hybrydowe imperium. Oto biznes najbogatszej Polki przed 40

Magdalena Malaczyńska nie ukończyła jeszcze 40 lat, a już może pochwalić się majątkiem szacowanym na 380 milionów złotych.

Publikacja: 09.11.2023 13:25

Magdalena i Dariusz Malaczyńscy tworzą zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym.

Magdalena i Dariusz Malaczyńscy tworzą zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym.

Foto: PAP

Tygodnik „Wprost” umieścił ją w tym roku na pierwszym miejscu w rankingu najbogatszych Polek w tym przedziale wiekowym. Ten wielki sukces kobieta zawdzięcza współzarządzanej przez siebie firmie Indigo Nails, specjalizującej się w produkcji hybrydowych lakierów do paznokci.

Magdalena Malaczyńska - najbogatsza wśród młodych Polek

Marka Indigo Nails została założona w 2011 roku przez Magdalenę oraz Dariusza Malaczyńskich. Chociaż przedmiotem jej działalności jest szeroko pojęta produkcja kosmetyków, w tym głównie lakierów do paznokci, to z biegiem lat znakiem charakterystycznym firmy stały się właśnie lakiery utwardzane metodą hybrydową. Produkty sygnowane marką Indigo Nails podbijają rynki w około 40 państwach na świecie - w tym brytyjski, australijski, kanadyjski oraz francuski. W samej Polsce możemy znaleźć już 70 salonów Indigo Nails. Aktualnie firma przygotowuje się także na ekspansję w Azji. Pod szyldem Indigo Nails prowadzone są także kursy oraz szkolenia dla przyszłych kosmetyczek i stylistek paznokci.

Działalność Magdaleny Malaczyńskiej nie ogranicza się jednak tylko do pełnienia funkcji prezeski firmy oraz nadzorowania procesu produkcji. Zaradna bizneswoman świetnie odnajduje się również w roli influencerki. Kobieta intensywnie działa na platformach społecznościowych. W zamieszczanych tam przez nią materiałach można znaleźć m.in. wskazówki, jak odnieść sukces w branży kosmetycznej.

W jednym z najnowszych podcastów, w którym rozmawiała z Natalią Kondraciuk – właścicielką salonu Szkolenia Paznokcie & Salon Beauty Natalia Kondraciuk – Malaczyńska podzieliła się z widzami swoimi radami w kwestii stworzenia i wypromowania salonu urody. Milionerka jest również wielbicielką egzotycznych, luksusowych podróży. W jej mediach społecznościowych nie brakuje relacji z wizyt w najpiękniejszych miejscach świata, które Magdalena odwiedza wraz z mężem Dariuszem.

Czytaj więcej

Ewa Chodakowska komentuje ranking najbogatszych Polek: Ważne jest, co kobieta robi ze swoim majątkiem

Magdalena Malaczyńska - jej przepis na sukces

  Magdalena i Dariusz tworzą zgrany duet, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Sprawiają wrażenie pary, która jest gotowa stawić czoła wszelkim wyzwaniom związanym ze wspólnym prowadzeniem firmy.

Ludzie
Fin zastąpił Seraphinę. Dziecko kolejnej sławnej pary nie identyfikuje się ze swoją płcią
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Ludzie
Sytuacja bez precedensu: Senegal ma dwie pierwsze damy. Nowy prezydent jest bigamistą
Ludzie
Zła passa Chiary Ferragni. Straciła intratną posadę i ma problemy wizerunkowe
Ludzie
Shakira ma nowego partnera. To dużo młodszy od niej aktor
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Ludzie
"Żyliśmy na marginesie". Sophie Marceau ponownie wspomina związek z Andrzejem Żuławskim