Jennifer Lopez producentką filmu o Bobie Budowniczym

Jennifer Lopez wyprodukuje film o Bobie Budowniczym. Popularna kreskówka z 1999 roku trafi na ekrany kin. The Guardian podaje, że nie wybrano jeszcze reżysera, ale za to wiadomo już, kto użyczy głosu głównemu bohaterowi.

Publikacja: 26.01.2024 18:30

Jennifer Lopez jest nie tylko piosenkarką, aktorką i tancerką, ale także projektantką mody oraz prod

Jennifer Lopez jest nie tylko piosenkarką, aktorką i tancerką, ale także projektantką mody oraz producentką.

Foto: East News

Firma Mattel Films ogłosiła przygotowania do pełnometrażowego filmu o ulubieńcu najmłodszych — Bobie Budowniczym. Autorem scenariusza jest Felipe Vargas i już teraz wiadomo, że artysta zaskoczy widzów. W filmowej wersji Bob będzie Latynosem. Budowlaniec przybywa do Portoryko i pomaga w dużej budowie. Zgodnie z zapowiedzią główny bohater nie tylko zetknie się z kulturą tamtejszych mieszkańców, ale też spotkają go rozterki moralne dotyczące pracy. Zastanawiać się będzie nad wpływem swoich działań na losy wyspy i jej naturalne środowisko.

Jennifer Lopez producentką filmu dla dzieci

Jennifer Lopez, którą z Portoryko łączą więzy rodzinne, zdecydowała się na bycie producentką filmu. Chociaż gwiazda przyszła na świat w Nowym Jorku, to jej rodzice Guadalupe Rodriguez i David Lopez emigrowali do USA właśnie z Portoryko w poszukiwaniu lepszych perspektyw na przyszłość. Mama przyszłej wokalistki została nauczycielką w przedszkolu, a ojciec podjął pracę na stanowisku technika komputerowego.

Czytaj więcej

Pięć filmów dokumentalnych o inspirujących kobietach, które warto zobaczyć

Drugim producentem filmu o Bobie Budowniczym jest Anthony Ramos, który użyczy również głosu głównemu bohaterowi. Widzowie mogą kojarzyć 32-latka z takich produkcji jak: ''In the Heights: Wzgórza marzeń'', ''Narodziny gwiazdy'', czy ''Hamilton''.

Za scenariusz odpowiada Felipe Vargas.

- Połączenie genialnej wizji Anthony’ego i Felipe pozwoli uchwycić w tej historii postać w sposób, który rozpoznają widzowie, którzy dorastali z Bobem, i jednocześnie spodoba się ona zupełnie nowym widzom – powiedział serwisowi The Guardian Robbie Brenner, prezes Mattel Films.

Czytaj więcej

Złote Globy przyznane. ''Barbie'' liczyła na więcej?

Powstaje kolejny film o zabawce

To kolejny głośny filmowy projekt firmy Mattel Films. W zeszłym roku do kin trafiła ''Barbie''. Fabuła odniosła ogromny sukces finansowy — pierwszy raz w historii nagród przyznano Złotego Globa za osiągnięcie kasowe. Obok ''Oppenheimera'' była najczęściej oglądanym filmem w kinach w 2023.

Kultura
„Frida Kahlo. Życie ikony”. Czy świat był przygotowany na tę artystkę?
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Kultura
"The Third Gilmore Girl". Kelly Bishop opisała kulisy pracy na planie rodzinnego serialu
Kultura
Beyonce nagrała cover "Jolene" Dolly Parton. Gwiazda country zareagowała
Kultura
"Tratwa" Jacka i Rose z Titanica warta krocie. Rekordowa aukcja rekwizytów filmowych
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Kultura
Brit Awards 2024: Raye rekordzistką w liczbie statuetek