Kobiety wspominają Matthew Perry'ego

Nocą 28 października 2023 roku zmarł jeden z głównych aktorów serialu „Przyjaciele” – Matthew Perry. Jego śmierć jest szokiem dla całego środowiska filmowego oraz fanów. Jak wspominają go kobiety, które go znały?

Publikacja: 31.10.2023 17:42

Matthew Perry zmarł w wieku 54 lat. Nie miał żony ani dzieci. Przez lata zmagał się z wieloma uzależ

Matthew Perry zmarł w wieku 54 lat. Nie miał żony ani dzieci. Przez lata zmagał się z wieloma uzależnieniami.

Foto: East News

Pierwszoplanowi aktorzy „Przyjaciół” do tej pory nie zabrali głosu w sprawie śmierci Perry'ego, jednak z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że wkrótce zrobią to wspólnie. Od momentu, w którym do mediów trafiła informacja o śmierci aktora, wiele gwiazd odniosło się do tej tragicznej sytuacji.

Maggie Wheeler, czyli serialowa Janice

Jako jedna z pierwszych do śmierci Matthew Perry’ego odniosła się serialowa Janice, czyli dziewczyna Chandlera Binga, w którego wcielał się aktor. "Co za strata. Świat będzie za tobą tęsknił, Mathew Perry. Radość, którą przyniosłeś tak wielu osobom w swoim zbyt krótkim życiu, będzie trwała nadal. Czuję się bardzo błogosławiona każdą twórczą chwilą, którą wspólnie spędziliśmy.”, napisała na swoim profilu na Instagramie Maggie Wheeler, serialowa dziewczyna Binga.

Emma Hemming Willis

Ważny głos odnoszący się do tragicznej sytuacji zabrała żona Bruce’a Willisa, Emma Hemming Willis, która zwróciła uwagę na to, jak media przekazują informację o śmierci aktora, podkreślając jego uzależnienie od alkoholu i narkotyków. „Nie muszę słyszeć wezwania pod numer 911. Nie muszę znać raportu z sekcji zwłok. Dlaczego? Bo to absolutnie nie moja sprawa. Taki poziom postrzegania tematu jest okropny i nigdy tego nie zrozumiem. Niech ten człowiek spoczywa w pokoju, okażcie trochę szacunku. Dajcie jego rodzinie i przyjaciołom możliwość opłakiwania i okazywania bez całego tego hałasu” – napisała na Instagramie.

Ione Skye

Amerykańska Ione Skye, z którą Matthew Perry przed laty poznał się na planie filmowym opublikowała wiadomości, które wymieniała ze zmarłym przyjacielem zaledwie kilka tygodni przed jego śmiercią.” Cześć. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Medytowałem (medytuję teraz) i zaczęło lecieć "In Your Eyes", i od razu pomyślałem o tym, jaka jesteś piękna” - napisał, nawiązując do filmu "Say Anything..." z jej udziałem. Dodał też, że ma nadzieję, że Skye jest "zdrowa i szczęśliwa". Aktorka swoją publikację ze zrzutem ekranu z rozmów podpisała: ”Nasza ostatnia rozmowa. Jest mi bardzo smutno. Kochałam tego faceta”.

Gwyneth Paltrow

W gronie kobiet, które upamiętniły zmarłego aktora, znalazła się także Gwyneth Paltrow, która była związana z nim na początku lat 90. „Spotkałam Matthew Perry'ego w 1993 roku na Willamstown Theater Festival w Massachusetts. Oboje spędziliśmy tam większość tego lata. Graliśmy w sztukach teatralnych. Był bardzo zabawny, słodki, przebywanie z nim było czystą przyjemnością. Wyjechaliśmy pewnego razu, aby popływać w rzece. Wypiliśmy kilka piw w uniwersyteckim barze. Całowaliśmy się w wysokiej trawie, na polu. To było magiczne lato. On już nagrał wtedy pilota do "Przyjaciół", ale był jeszcze przed emisją. Siedział jak na szpilkach. Wierzył, że jego szansa na wielką karierę jest tuż za rogiem. Tak było. Byliśmy później jeszcze przez chwilę przyjaciółmi, ale nasze drogi wkrótce się rozeszły. Czułam się szczęśliwa, obserwując, co udało mu się osiągnąć. Jest mi dzisiaj straszliwie przykro, jak i wielu z was. Mam nadzieję, że Matthew nareszcie zaznał spokoju. Naprawdę mam taką nadzieję” – napisała gwiazda na Instagramie.

Pierwszoplanowi aktorzy „Przyjaciół” do tej pory nie zabrali głosu w sprawie śmierci Perry'ego, jednak z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że wkrótce zrobią to wspólnie. Od momentu, w którym do mediów trafiła informacja o śmierci aktora, wiele gwiazd odniosło się do tej tragicznej sytuacji.

Maggie Wheeler, czyli serialowa Janice

Pozostało 90% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Ludzie
Suri Cruise kończy 18 lat. Ojciec przestanie łożyć na jej utrzymanie?
Materiał Promocyjny
Wykup samochodu z leasingu – co warto wiedzieć?
Ludzie
Iga Światek ambasadorką Lancôme. Znamy kulisy współpracy
Ludzie
Seniorki gwiazdami sieci dzięki swoim opiekunom. Na czym polega zjawisko "carefluencers"?
Ludzie
Fin zastąpił Seraphinę. Dziecko kolejnej sławnej pary nie identyfikuje się ze swoją płcią
Materiał Promocyjny
Jak kupić oszczędnościowe obligacje skarbowe? Sposobów jest kilka
Ludzie
Sytuacja bez precedensu: Senegal ma dwie pierwsze damy. Nowy prezydent jest bigamistą