Nikola Pośnik - Polka wystąpiła z Usherem na Super Bowl. Kim jest utalentowana tancerka?

W trakcie niedzielnego występu na finale Super Bowl, którego gwiazdorem był piosenkarz Usher, nie zabrakło również polskiego akcentu. Na scenie u boku Ushera pojawiła się polska tancerka – Nikola Pośnik.

Publikacja: 12.02.2024 18:18

W tym roku główną gwiazdą Super Bowl był piosenkarz R&B Usher, który niedzielnym występem chciał ucz

W tym roku główną gwiazdą Super Bowl był piosenkarz R&B Usher, który niedzielnym występem chciał uczcić swoją 30-letnią karierę w branży muzycznej.

Foto: PAP/Newscom

Nikola Pośnik z Usherem na scenie w trakcie Super Bowl Halftime Show

Rozgrywki Super Bowl to dla milionów Amerykanów prawdziwe święto futbolu, ale nie tylko. Co roku finał imprezy przyciąga przed ekrany telewizorów, komputerów i tabletów ponad sto milionów widzów – nie tylko zresztą z USA, ale również z całego świata.

Powodem tak gigantycznej frekwencji jest nie tylko miłość Amerykanów do ich wersji futbolu, ale przede wszystkim koncert Super Bowl Halftime Show, który ma miejsce w połowie finałowego meczu. Występ zawsze jest spektakularny, a jego głównym bohaterem lub bohaterką za każdym razem jest któraś z najjaśniejszych gwiazd popu (głównie z USA).

W tym roku główną gwiazdą był piosenkarz R&B Usher, który niedzielnym występem chciał uczcić swoją 30-letnią karierę w branży muzycznej. I choć oczy mediów z całego świata kierowały się – zamiast na Ushera – na siedzącą na trybunach piosenkarkę Taylor Swift (jej chłopak Travis Kelce grał w finale w barwach zwycięskiej drużyny Kansas City Chiefs), to uwadze polskich obserwatorów imprezy nie umknęła utalentowana tancerka z Polski, która pojawiła się na scenie u boku Ushera.

Mowa o Nikoli Pośnik, która zasiliła szeregi grupy tanecznej towarzyszącej Usherowi w trakcie całego jego występu. Oprócz fantastycznych ruchów tancerkę wyróżniał efektowny czarny kostium z obfitymi rękawami i misterne upięte włosy w kolorze intensywnej czerwieni. Dla młodej tancerki był to pierwszy występ na Super Bowl, choć Polka już od kilku lat świetnie radzi sobie za Oceanem.

„Słowa nie oddadzą tego uczucia” – napisała na swoim instagramowym koncie Pośnik, która na gorąco podzieliła się swoimi wrażeniami po występie. „Jestem bardzo wdzięczna i dumna” – dodaje tancerka.

Pośnik podziękowała również swojemu zespołowi i współpracownikom, którzy umożliwili jej udział w Super Bowl Halftime Show. „Dziękuję wspaniałej grupie – dzielenie ogromnej sceny z tak wspaniałymi ludźmi było zaszczytem. Tak wiele dowiedziałam się w trakcie całego tego procesu i jeszcze więcej zyskałam dzięki nowym przyjaźniom, które tu nawiązałam” – cieszy się Pośnik.

Czytaj więcej

Anna Ermakova podbija show-biznes. Nieślubna córka Borisa Beckera spełnia marzenie Kopciuszka

Nikola Pośnik: z Gutowca do Las Vegas

Nikola Pośnik urodziła się w Gutowie niedaleko Radomia. Jako tancerka specjalizuje się w hip hopie. Od trzech lat mieszka w Los Angeles, gdzie jako tancerka i choreografka współpracuje z agencją talentów McDonald Selznick Associates.

Udział w Super Bowl nie jest pierwszym tak ważnym występem w jej karierze. W ubiegłym roku pojawiła się w teledysku do piosenki zespołu The Black Eyed Peas pod tytułem „Double D’z”, regularnie bierze udział również w telewizyjnych występach rozmaitych artystów i artystek.

W trakcie tegorocznego Super Bowl Halftime Show Usher wystąpił z plejadą amerykańskich gwiazd popu, między innymi z Alicią Keys, Ludacrisem i Lil Jonem. W poprzednich latach w połowie finału Super Bowl występowali między innymi: Madonna, Rihanna, Michael Jackson, The Rolling Stones i Prince, a także Lady Gaga, Eminem, Beyonce i The Weeknd.

Dla tancerza lub tancerki udział w super Super Bowl Halftime Show jest świetną okazją do zwiększenia swojej rozpoznawalności. Nikola Pośnik może więc z pewnością liczyć na kolejne, bardzo intratne kontrakty – i występy u boku kolejnych gwiazd, na największych scenach całego świata.

Nikola Pośnik z Usherem na scenie w trakcie Super Bowl Halftime Show

Rozgrywki Super Bowl to dla milionów Amerykanów prawdziwe święto futbolu, ale nie tylko. Co roku finał imprezy przyciąga przed ekrany telewizorów, komputerów i tabletów ponad sto milionów widzów – nie tylko zresztą z USA, ale również z całego świata.

Pozostało 90% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Ludzie
Wygląd księżnej Kate sugeruje, że nie jest leczona tylko chemioterapią? "Istnieje obawa..."
Materiał Promocyjny
Jak wykorzystać potencjał elektromobilności
Ludzie
Adele robi przerwę w śpiewaniu. "Zbiornik jest na ten moment dość pusty"
Ludzie
Brooke Shields w nowej roli. Będzie broniła praw aktorek i aktorów w USA
Ludzie
Angelina Jolie z nowymi oskarżeniami ze strony Brada Pitta
Ludzie
Cameron Diaz wraca z filmowej emerytury. Komu udało się ją do tego namówić?