Hotel Louisa Vuittona będzie miał 6 tys. metrów kwadratowych powierzchni i znajduje się obok największego sklepu marki przy Avenue des Champs-Élysées, słynnym na całym świecie bulwarze skupiającym luksusowe butiki i perfumerie. Secesyjny budynek został zbudowany w 1896 roku jako hotel Pałacu Elizejskiego. Ostatnio był siedzibą banku. "To najbardziej spektakularny widok na świecie" - powiedział dyrektor generalny i prezes marki Pietro, opisując to, co widzi przez okna swojego biura. Ze swojego fotela może zobaczyć zarówno Łuk Triumfalny, jak i wieżę Eiffla.
Hotel w dawnej willi Yves Saint Laurenta w Maroku
„Zanurzona w jednym z największych i najbardziej urokliwych ogrodów w Tangerze, kameralna 12-pokojowa Villa Mabrouka to oaza ciszy i spokoju, mieszcząca się w pięknym modernistycznym domu z 1940 roku, oferującym rozległe widoki na zieleń, błękitne niebo i błyszczące morze” – tak opisuje ją współczesny właściciel. Brytyjski projektant Jasper Conran urządził na nowo dawną nieruchomość należącą do Yves Saint Laurenta i jego partnera Pierre'a Bergé. Oprócz pokoi są tutaj dwa baseny, trzy restauracje, bar kawowo-koktajlowy na dachu i trzy pięknie urządzone pawilony ogrodowe. Ceny noclegów zaczynają się od 450 euro za osobę.
Dior – od Paryża po dżunglę
Pod szyldem Dior SPA działa kilka hoteli z najwyższą jakością usług pielęgnacyjnych i wystrojem wartym miliony euro. Dwa działają w Paryżu, po jednym na Lazurowym Wybrzeżu, w Szkocji i w Emiratach Arabskich: Katarze i Dubaju, gdzie zajmuje 29 piętro najwyższego budynku świata – Burj Khalifa. Dior obsługuje również Orient Ekspres do Wenecji oraz, od lipca tego roku, pociąg kursujący w Malezji. Nowo wyremontowane, złoto-zielone wagony Eastern & Oriental Express zostały udekorowane sztandarowym motywem domu mody Toile de Jouy z tygrysem w kolorach pasujących do pociągu. Podczas podróży można skorzystać z masażu z użyciem profesjonalnych kosmetyków marki.