Aktualizacja: 06.12.2024 17:59 Publikacja: 09.11.2023 14:38
Ali MacGraw: Dobre życie jest najlepszą zemstą.
Foto: PAP/ABACA
Kiedy Steve McQueen był najlepiej zarabiającym aktorem swoich czasów, Ali MacGraw zajmowała się domem. Wiedziała, że gdyby doszło do rozwodu, nie dostałaby ani centa. Teraz ma 84 lata, spełnia się w rolach babci i bizneswoman.
„Fascynował mnie i jednocześnie przerażał. Miał w sobie moc wielkich kotów”, tak aktorka i modelka Ali MacGraw wspominała swoją wielką miłość Steve’a McQueena. Poznali się na planie „Ucieczki gangstera”. Do udziału w tym filmie namówił ją ówczesny mąż, producent wytwórni Paramount Pictures Robert Evans. Po latach przyznawał, że miał wrażenie, że coś niepokojącego dzieje się między aktorami, ale nie wierzył w to, bo Ali była tam z ich malutkim synkiem Joshem. Rok później się rozwiedli.
Urodziła się w Londynie, jest córką amerykańskiego multimilionera. Maria-Chantal Miller jest żoną księcia Pawła II z Grecji, matką pięciorga dzieci, właścicielką marki odzieżowej oraz autorką poradnika na temat nowoczesnej etykiety dla dzieci i nastolatków.
Melanie Perkins, założycielka firmy Canva, jest obecnie jedną z najbogatszych kobiet w Australii. Aby stworzyć biznes warty dziś 26 miliardów dolarów, musiała pokonać wiele przeszkód.
Media poświęcone modzie oficjalnie potwierdziły śmierć Eliane Heilbronn, nestorki rodu, który zarządzał słynnym francuskim domem mody Chanel. To właśnie ona sporządziła umowę, dzięki której legendarny projektant Karl Lagerfeld został niegdyś dyrektorem artystycznym marki.
Jej aktorstwo to gra na nerwach. 71-letnia Isabelle Huppert specjalizuje się w rolach neurotyczek i morderczyń. Przyznaje, że interesują ją mrok i przemoc, jakie ludzie w sobie noszą. Właśnie obchodzi 50-lecie pracy artystycznej.
Obecnie klienci mogą sprawdzić opony niczym smartfony, mając dostęp do wnikliwych testów opon, co pozwala im porównywać i analizować konkretne modele i ich parametry w różnych warunkach.
Historia życia i kariery Ushy Vance - żony przyszłego wiceprezydenta J.D. Vance’a - która zapisze się w historii jako pierwsza Amerykanka pochodzenia indyjskiego w tej roli, jest bardzo ciekawa. Dla męża prawniczka zdecydowała się zawiesić działalność zawodową.
W raporcie „Orlen dla miast” koncern zastanawia się, jak budować współpracę między samorządem, biznesem i nauką na rzecz szeroko rozumianego zrównoważonego rozwoju – mówi Stanisław Barański, dyrektor Biura Zrównoważonego Rozwoju i Transformacji Energetycznej Orlen.
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na finałowy etap jesienno-zimowego programu „Otwieramy się!”. To ponad 40 projektów artystycznych.
Nunu Radziwiłł wspólnie z siostrą, Teresą Tarnowską, przywróciły do życia manufakturę, którą pod koniec XIX wieku uruchomił ich przodek, książę Michał Piotr Radziwiłł. „Naszym celem było zmienić małą pracownię, która produkuje rzeczy na potrzeby muzealnego sklepiku dla turystów, w manufakturę z prawdziwego zdarzenia” – mówi Nunu Radziwiłł.
Włochy są jedną z potęg na rynku produktów luksusowych. O powrót na dawne miejsce w tej branży chce powalczyć marka, która ostatnich lat nie może zaliczyć do udanych. Kluczem do sukcesu mają być między innymi „wyrafinowani profesjonaliści, którzy nie gonią za trendami”.
Na co wydają pieniądze najbogatsi ludzie na świecie? Autorzy nowego raportu zwracają uwagę na zmianę motywacji osób bardzo zamożnych. Coraz rzadziej chodzi im o kupno przedmiotów, które mają podkreślać status majątkowy właściciela.
Po ponad wieku odnaleziono obraz hiszpańskiego malarza Joaquína Sorolli, jednego z najsłynniejszych hiszpańskich artystów przełomu XIX i XX wieku.
Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2025. To jedna z najważniejszych prognoz w świecie designu, mody czy projektowania.
Rynek dóbr luksusowych przeżywa trudny okres – spowolnienie gospodarcze w Chinach boleśnie odczuły czołowe koncerny tej branży. Wygląda na to, że niebawem będą też musiały zmierzyć się z trendem, który może zmienić postrzeganie dóbr luksusowych przez zamożnych klientów.
Wolontariat to esencja bezinteresownej pomocy i współczucia. W czasach dynamicznych zmian społecznych i kryzysów, które wstrząsają światem, to właśnie wolontariusze stają się mocnymi filarami wsparcia dla potrzebujących. Kto i dlaczego chce dziś pomagać innym?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas