Odważna decyzja. Hilaria i Alec Baldwinowie pokażą swoje życie prywatne na wizji

Alec Baldwin i jego żona Hilaria bohaterami nowego, rodzinnego reality show. Wiadomość ogłoszono na kilka tygodni przed rozpoczęciem procesu o nieumyślne spowodowanie śmierci przez Aleca Baldwina.

Publikacja: 08.06.2024 10:06

"Alec i Hilaria Baldwinowie nieustannie trafiają na pierwsze strony gazet, odkąd pobrali się prawie

"Alec i Hilaria Baldwinowie nieustannie trafiają na pierwsze strony gazet, odkąd pobrali się prawie 12 lat temu".

Foto: PAP/EPA

Aktor i jego żona za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosili fanów na nowy program ze swoim udziałem. Format, w którym śledzone będzie ich życie rodzinne, wkrótce ma się pojawić na kanale TLC.

Alec Baldwin: Zapraszamy cię do naszego domu

4 czerwca gwiazdor filmu "Glengarry Glen Ross" udostępnił na swoim profilu na Instagramie film, na którym wraz z żoną i siedmiorgiem ich dzieci poinformował o nowym show.

"Zapraszamy Cię do naszego domu, abyś i ty doświadczył naszych wzlotów i upadków; Dobrzy, źli, dzicy i szaleni" – mówi 66-letni aktor. "Dom to miejsce, w którym kochamy przebywać najbardziej" – podkreśla.

"Alec i Hilaria Baldwin nieustannie trafiają na pierwsze strony gazet, odkąd pobrali się prawie 12 lat temu" – pisze w oficjalnym komunikacie TLC, amerykański kanał telewizyjny należący do spółki Warner Bros. Discovery. "W tym serialu dokumentalnym TLC Alec i Hilaria zapraszają widzów do domu, który dzielą z siedmiorgiem dorastających dzieci. Po raz pierwszy otwarcie pokazują swoje życie rodzinne, nieustannie zapewniając widzom dawkę miłości, śmiechu i dramatu".

Alec i Hilaria Baldwin poznali się w 2011 r, pobrali rok później. Doczekali się siedmiorga dzieci, z których najmłodsze urodziło się w 2023 r.

Premiera filmu, który ma dać "autentyczny obraz tego, kim są jako rodzina", spodziewana jest w tym roku.

Czytaj więcej

Bella i Gigi Hadid wspierają Palestyńczyków. Przekazały milionową darowiznę

Alec Baldwin oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci

Informacja o tym, że rodzina Baldwin "zagra" w reality show, pojawiła się w czasie, gdy nominowany do Oscara laureat trzech nagród Emmy, trzech Złotych Globów i ośmiu nagród Gildii Aktorów Ekranowych oczekuje na proces za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Alec Baldwin został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci operatorki Halyny Hutchins w wyniku postrzelenia na planie filmu "Rust", do którego doszło 21 października 2021 r. Kiedy pistolet trzymany przez Baldwina wystrzelił podczas próby sceny na planie westernu, ranny został także reżyser Joel Souza. Aktor nie przyznaje się do winy i zaprzecza, jakoby nacisnął spust broni. 10 lipca Alec Baldwin ma stanąć przed Sądem Okręgowym w Santa Fe w Nowym Meksyku. Jego proces ma potrwać do 19 lipca. Jeśli Baldwin zostanie skazany, może mu grozić do 18 miesięcy więzienia i grzywna w wysokości 5 tysięcy dolarów.

Hilaria Baldwin musiała się tłumaczyć

Problemy miała już także jego żona Hilaria. W grudniu 2020 r. znalazła się pod ostrzałem krytyków, którzy twierdzili, że instruktorka jogi i influencerka przez lata udawała, że jest Hiszpanką. Zaczęło się od filmiku udostępnionego przez jednego z internautów na Twitterze, na którym Hilaria mówi z akcentem i stara się zapamiętać angielskie słowo oznaczające ogórka. "Trzeba podziwiać zaangażowanie Hilarii Baldwin w jej dziesięcioletni romans, w którym podszywa się pod Hiszpankę" – napisał @lenibriscoe. 

Dociekliwi internauci przypominali wywiad, w których Alec Baldwin mówi Davidowi Lettermanowi, że jego żona pochodzi z Hiszpanii, a także cytowali biografię Baldwin na stronie internetowej agencji menedżerskiej, w której można było przeczytać, że urodziła się na Majorce w Hiszpanii. Jednocześnie dowodzili, że żona aktora urodziła się w Bostonie, a nie w Hiszpanii i to jako Hilary, nie Hilaria.

Hilaria Baldwin broniła się, twierdząc, że krytycy „fałszywie przedstawiali” jej wizerunek. W wywiadzie dla „New York Times", którego udzieliła w grudniu 2020 r., tłumaczyła, że jest dwujęzyczna, a jej angielski często ma silny hiszpański akcent, w zależności od tego, jak bardzo jest szczęśliwa lub zdenerwowana. Podkreśliła przy tym, że istnieje ”różnica między ukrywaniem się a tworzeniem granicy”.

Baldwin powiedziała, że urodziła się jako Hilary, ale zmieniła imię na Hilaria, ponieważ tak nazywała ją jej rodzina w Hiszpanii. Powiedziała też, że jej rodzice, którzy są Amerykanami, kochają Hiszpanię i od najmłodszych lat zabierali ją tam na wakacje.

Źródło: The Guardian

Aktor i jego żona za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosili fanów na nowy program ze swoim udziałem. Format, w którym śledzone będzie ich życie rodzinne, wkrótce ma się pojawić na kanale TLC.

Alec Baldwin: Zapraszamy cię do naszego domu

Pozostało 94% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Ludzie
Wystawa poświęcona Naomi Campbell. "Jedna z najbardziej wpływowych postaci we współczesnej kulturze"
Ludzie
Zmarła Anouk Aimée - wielka aktorka całe życie uparcie szukała miłości
Ludzie
Emilia Clarke przeszła dwa poważne urazy mózgu w trakcie „Gry o tron”. Co dziś robi?
Ludzie
Oprah Winfrey trafiła do szpitala. Zawiniły leki odchudzające?
Akcje Specjalne
Firmy chcą działać w sposób zrównoważony
Ludzie
Billie Eilish doświadczyła ghostingu: jaką cenę zapłaciła za popularność?
Materiał Promocyjny
Sztuczna inteligencja może być wykorzystywana w każdej branży