Meryl Streep od 6 lat żyje w separacji z mężem. Potwierdzono nieoficjalne informacje

Niedługo po tym, jak Jada Pinkett Smith zszokowała Hollywood informacją o separacji z Willem Smithem, przedstawicielka Meryl Streep również potwierdziła, że aktorka i jej mąż Don Gummer mieszkają osobno od sześciu lat.

Publikacja: 28.12.2023 13:22

Meryl Streep postanowiła rozstać się z mężem.

Meryl Streep postanowiła rozstać się z mężem.

Foto: PAP/ABACA

Utrzymywana przez ten czas w sekrecie wiadomość ta nadeszła kilka tygodni po 45 rocznicy ślubu pary, mającej czworo dzieci i pięcioro wnucząt. 

„Chociaż zawsze będą się o siebie troszczyć, wybrali życie osobno” – powiedziała magazynowi „People” osoba współpracująca z 74-letnią Meryl Streep.

Nawet wielka miłość kiedyś się kończy

Poznali się w 1978 roku za pośrednictwem brata aktorki, Harry'ego. Ona w tym czasie opłakiwała swojego chłopaka Johna Cazale, z którym zagrali razem w filmie „Łowcy jeleni”. Wiosną tamtego roku aktor zmarł na raka płuc. W o dwa lata starszym Donie Gummerze zakochała się szybko. Wzięli ślub 30 września, pół roku po śmierci Johna. Choć przez jakiś czasu utrzymywali romans w tajemnicy, Gummer często towarzyszył jej na imprezach na czerwonym dywanie. Kiedy odbierała Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w „Żelaznej damie” w 2012 roku, mówiła ze sceny: „Chcę, żebyś wiedział, że wszystko, co cenię najbardziej w naszym życiu, dałeś mi ty”.

Para ma czworo dzieci: piosenkarza i autora tekstów Henry’ego Wolfe’a (43 lata) oraz aktorki: Mamie Gummer (40 lat), Grace Gummer (37 lat) i Louisę Jacobson (30 lat), które wychowali w ich domu w Connecticut, w cichym, historycznym miasteczku Salisbury. Henry i Mamie mają po dwoje dzieci, Grace niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko.

Czytaj więcej

Hiszpańska księżniczka Eleonora nagrodziła Meryl Streep

Oprócz posiadłości w Connecticut Meryl Streep i Don Gummer mieli również przestronny loft w Nowym Jorku, który sprzedali w 2020 roku za 15,8 miliona dolarów.

Ludzie
Fin zastąpił Seraphinę. Dziecko kolejnej sławnej pary nie identyfikuje się ze swoją płcią
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Ludzie
Sytuacja bez precedensu: Senegal ma dwie pierwsze damy. Nowy prezydent jest bigamistą
Ludzie
Zła passa Chiary Ferragni. Straciła intratną posadę i ma problemy wizerunkowe
Ludzie
Shakira ma nowego partnera. To dużo młodszy od niej aktor
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Ludzie
"Żyliśmy na marginesie". Sophie Marceau ponownie wspomina związek z Andrzejem Żuławskim